Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartamnet 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 208m2

E pa mobiluar
281,000€

  • Rruga Viena
  • 126
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR576988 - Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqaqe bruto 208.06 m2 ,neto 179 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati 7-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me tualet te dedikuar, nje dhome tjeter gjumi dhe nje tualet kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 208m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Viena
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...

160,800€
Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Constru... - 124m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 11...