Tek Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 87m2

E pa mobiluar
87,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 251
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR576891 - Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 86.8 m² dhe neto 73.6m², ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 9 katesh ne faze ndertimi aktualisht (shtrimi i pllakave). Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome matrimoniale, nje dhome per femije, dhe nje tualet kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Ndertimi pritet te perfundoje brenda nje afati 6 mujor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 70m2
Materniteti i Ri - Bulevardi Zhan D'Ark

Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadministru...

E RE
85,000€
Okazion Kleringu! Tek Univers City, Shitet Apartament 2... - 94m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe totale 94.08 m² dhe siperfaqe neto 83.1 m² dhe nd...

E RE
115,000€
Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartame... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe tota...