Tek Residenca Kodra e Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!!! - 104m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 82
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR576883 - Tek Residenca Kodra e Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar, Se Bashku Me Postin e Parkimit!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe dy tualete. Residenca ne te cilen ndodhet apartamenti pervec qetesise dhe ajrit te paster, ofron dhe te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Ne çmim perfshihet posti i parkimit, interneti dhe kostot e administrimit te residences. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor I mobiluar Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

650€ / muaj

700€ / muaj

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...