Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd Me Pamje Fantastike!!! - 120m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Shyqyri Brari
  • 90
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR576836 - Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd Me Pamje Fantastike Nga Liqeni Artificial & Kopshti!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 12-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne balkonin e dyte, nje dhome per femije dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, punime me hips. dritare dopioxham me grila, kondicioner ne cdo dhome, mobilim cilesor, elektroshtepiake te markave me te njohura etj. Zona ne te cilen ndodhet apartament eshte me e kerkuar ne Tirane per shkak te afersise me Liqenin, Kopshtin Zoologjik dhe Botanik, Dalje direkt ne Unazen e Madhe dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dhe nje garazhd te mbyllur per dy makina. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Shyqyri Brari
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktual...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...