Tek Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! - 131m2

E pa mobiluar
88,500€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 217
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR576723 - Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 130.81m², neto 72.23m², verande 48.47m², ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 9 katesh ne faze ndertimi aktualisht (shtrimi i pllakave). Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen matrimoniale dhe dhoma e femijeve, bashke me nje tualet te pergjithshem, si dhe veranda. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Ndertimi pritet te perfundoje brenda nje afati 6 mujor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 131m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

76,000€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 83m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84m², ndodhet ne katin e 7 te nj...

94,500€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 117m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 3+1, Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 117m², ndodhet ne katin e 2 te nje pa...

97,000€
Okazion Kleringu! Tek Falcon Rezidence Shitet Apartamen... - 84m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Okazion Kleringu! Tek Falcon Rezidence Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim ne nje godine bani...