Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per Investim!!! - 91m2

E pa mobiluar
182,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 109

Përshkrimi i pronës

REFUR576657 - Ne Laprake, Prane Klinikes Globe Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per Ivestim. Ambienti me siperfaqe neto prej 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati buze rruges Dritan Hoxha. Ambienti eshte Open-Space me fasade xhami cka ju jep mundesine per brandimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si : klinike mjeksore, klinike dentare, laborator, si dhe per zyra te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

175,500€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Pl... - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Faze Perfundimtare!!! Apartamneti disponon nje post parkimi me cmim ekstra 25 mije euro ne k...

177,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 131m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 131.3m² dhe siperfaqe neto 111.3m²,...