Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem Ne Duplex !!! - 123m2

E pa mobiluar
185,000€

  • Rruga Nikolla Zoraqi
  • 876
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR576335 - Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Lartesia e Apartamentiti eshte 4.90 cm cka ju jep mundesine e konvertimit ne duplex dhe perfitimi e dy dhomave te tjera. Orientimi i apartamentiti eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti oron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Nikolla Zoraqi
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire Dhe I Arreduar Totalisht Me Arkitekt ! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1, Me Vendndod... - 95m2
Rr. e Kavajes - Rruga Ndre Mjeda

Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashenso...

132,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 2+1, I Sapo Investuar!!! - 75m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik, buze rruges Xhanfize Keko, afer Profarmes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5...