Tek Kopshti Botanik, Shitet Duplex Me Hapesira Te Bollshme Dhe Orientim Perfekt !!! - 331m2

E pa mobiluar
420,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 222
  • 4 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR576331 - Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Duplex me hapesira te bollshme dhe Orientim Perfekt. Dupleksi me siperfqe bruto 229.6 m2, neto 219.5 m2, verande 101.4 m2 ndodhet ne katin 3-k te nje pallati 4-katesh te mireadministruar me ashensor, dhe eshte i organizuar ne katin e pare me dhomen e ndenjes, me kendin e gatimit te vecuar me dalje ne verande, nje tualet dhe nje depo, katin e dyte 4 dhome gjumi dy prej te cilave me tuyalete te dedikuara dhe nje tualet kryesor. Orientimi iApartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti karakterizohet nga qetesi dhe ajri i paster qe ofron. Projna disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 331m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 4
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,400€ / muaj

1,600€ / muaj

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lo... - 281m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Mustafa Xhabrahimi

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperf...

430,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kompleksin Fz, Tek Liqeni Thate, Shitet Super Aparta... - 210m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Ne Kompleksin FZ, Tek Liqeni i Thate, Shitet Super Apartament 3+1+2 Poste Parkimi Dhe Verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihen r...