Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Ne ndertim Te Ri !!! - 110m2

E pa mobiluar
213,700€

  • Rruga e Barrikadave
  • 527
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR575472 - Tek Rruga e Barrikadave prane Gjimnazit "Sami Frasheri" shitet apartament 2+1+2 ne ndertim te ri te sapo perfunduar. Apartamenti nddhet ne katin e pare banim te nje pallati 6-katesh dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome per femije, nje tualet kryesor dhe ballkonin e madh i cili eshte i aksesueshem nga te gjitha dhomat. Apartamenti ka siperfaqe totale 109.6 m2 , neto 95.3 m2 Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson apartamentit ndricim natyral dhe diell pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka akses shume te afert me qendren e qytetit dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi ne katin -1 me cmim extra 35.000 Euro. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Rr. e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
220,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 119m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe...

E RE
243,000€
Cmim i diskutueshem

260,000€

Prane Rruges Se Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 I... - 138m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament Luksoz 2+1+2 I Bollshem! Apartamenti ndodhet prane rruges se barrikadava mbrapa pasticeri Mon Amour, kati...

E RE
224,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nde... - 112m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertimin Me Luksoz Prane Qendres, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje prej ndertimeve me te mira te vitit 2...