Tek 5 Maji, Jepet Me Qira Ambient Komercial Duplex !!! - 90m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Abdyl Pajo
  • 26

Përshkrimi i pronës

REFUR575163 - Tek Ruga 5-Maji, prane Concord Center jepet me qira ambient komercial duplex. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh te mireadministruar. Ambienti eshte Open Space i paisur me fasade xhami cka ju jep mundesine per brandimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetsh si: Farmaci, Laborator Mjeksor, Zyra te ndryshme, Qender Estetike, Butik etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka levizshmeri te larte dhe akses shume te afert me unazen e vogel. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona 5 Maji
Rruga Rruga Abdyl Pajo
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

420€ / muaj
Perballe Ministrise Se Jashtme, Jepet Me Qira Ambient K... - 36m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Perballe Ministrise se Jashtme, prane Auto Bebi jepet me qira ambient komercial buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 5-katesh nd...

500€ / muaj
Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Gjykata - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-kat...

E RE
350€ / muaj
Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 46m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruge. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 2 kateshe te rikonstruktuar dhe organiz...