Perballe Ministrise Se Jashtme, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruge !!! - 36m2

E pa mobiluar
420€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFUR575159 - Perballe Ministrise se Jashtme, prane Auto Bebi jepet me qira ambient komercial buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 5-katesh ndertim i viteve 1980. Ambienti eshte Open-Space i paisur me fasade xhami cka ju ofron mundesi per reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri zyrash si : Zyra Noterie/Avokatie, Zyra Projektimi, Zyra IT, Zyre Finance, Farmaci ,Barber Shop, Parukeri dhe per nje sere tiplogjish te tjera biznesi. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka levizshmeri te larte dhe akses shume te afert me rruget kryesore te qytetit. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 36m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

I Pa mobiluar Fasade Xhami Hapesire Parkimi Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Jepet Me Qira Ambient Komercial Duplex !!! - 90m2
5 Maji - Rruga Abdyl Pajo

Tek Ruga 5-Maji, prane Concord Center jepet me qira ambient komercial duplex. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh te mireadministru...

500€ / muaj
Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Gjykata - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-kat...

E RE
350€ / muaj
Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 46m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruge. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 2 kateshe te rikonstruktuar dhe organiz...