Tek Kodra e Diellit, Shitet Ambient Komercial Me Hapesira Te Bollshme !!! - 215m2

E pa mobiluar
215,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 100

Përshkrimi i pronës

REFUR575109 - Tek Kodra e Diellit ne rrugen "Rrapo Hekali" shitet ambient komercial me hapesira te bollshme. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 6-katesh ndertim i vitit 2008 dhe eshte i organizuar ne nje ambient Open Space, dy tualete,si dhe nje ambient te dyte qe ndahet ne dy dhoma dhe nje tualet tjeter. Ambienti me siperfaqe totale 215 m2 eshte i ndare ne 120 m2 Njesi, 30 m2 Garazhd dhe 65 m2 hapesire e perbashket. Ambienti eshte i paisur me Fasade xhami cka ju jep mundesine per brandimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si: Markete, Furre Buke-Pasticeri, Bar-Kafe etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 215m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mbikalimi I Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 2... - 105m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Mbikalimi I Komunes Parisit, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 ndodhet ne katin e 3, te nje nder...

2,450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...