Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! - 61m2

E pa mobiluar
183,000€

  • Rruga Ali Demi
  • 122

Përshkrimi i pronës

REFUR574812 - Ne zonen e Ali Demit tek Tregu i Ri Elektrik shitet Ambient Komercial i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 6-katesh ndertim i vitit 2012. Ambienti eshte Open-Space me fasade xhami cka ju jep mundesine per reklamimin e biznesit tuaj dhe mundesine e shfrytezimit te verandes para ambientit. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si : Bar Restorant, Mini-Market, Parukeri, Barber Shop, Qender Interneti, si dhe per zyra te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 61m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

182,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per I... - 91m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Prane Klinikes Globe Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per Ivestim. Ambienti me siperfaqe neto prej 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe ka...

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 110m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...

190,000€
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!... - 96m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim !!! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor . Ka nj...