Ne Don Bosko, Shitet Penthouse 3+1+2 Me Pamje fantastike !!! - 244m2

Pjesërisht e mobiluar
199,000€

  • Rruga Androkli Kostallari
  • 312
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR574772 - Ne Don Bosko prane Vodafone shitet Penthouse me pamje fantastike nga Mali i Dajtit dhe nga pjesa Veri-Perendimore e Tiranes. Penthouse me siperfaqe neto 169 m2 dhe 75 m2 verande ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh me ashensor ndertim i vitit 2002. Penthouse eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar me dalje ne verande, dy dhoma gjumi matrimoniale njera me dalje ne ballkon tjetra me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ky penthouse ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode si: Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Qender Shendetsore, Supermarkete, Farmaci, Bare-Restorante etj.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare Real Deal ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 244m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 8
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Androkli Kostallari
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

192,000€

198,000€

Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+... - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje prej godinave te kompleksit,...