Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! - 118m2

E pa mobiluar
112,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 554
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR574751 - Tek Shkolla e Bashkuar prane Alb Market, shitet Apartament 3+1+2 ne ndertim te ri me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 9-katesh ndertim i vitit 2022. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit ,dy dhoma gjumi matrimoniale , nje dhome per femije dhe nje tualet. Punimet ne pallat jane ne faze suvatimi dhe po punohet ne menyre teper cilesore duke filluar nga izolimi i fasades me sistem kapot, dritare dopioxham termike, izolim akustik, instalime hidraulike dhe elektrike teper cilesore, hidrosanitare te markave me te njohura, shtrimi i pllakave ose parket sispas deshires se klientit. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte dhe nje mundesi shume e mire investimi pasi kerkesa per qera ne zone eshte shume e larte. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 I Sapoinv... - 90m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

Te Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 90 m2 ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim i vi...

E RE
105,000€
Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Super Apartament 3+1... - 123m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

Prane Shkolles se Bashkuar, tek Shkolla 9-Vjecare Bajram Curri shitet super apartament 3+1+2 tualete me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaq...

120,000€
Prapa Ambasades Amerikane, Shitet Apartament 3+1+2 Idea... - 89m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi shitet apartament 3+1+2 Ideal Per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistue...