Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike !!! - 162m2

E mobiluar
210,000€

  • SH54
  • 381
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR574085 - Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, dy dhoma gjumi te tjera, dhe nje tualet te perbashket me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 162m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

215,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Kompleksit Fiori Di Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 125.8 m2, neto 10...

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...