Tek Nisharaku, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore !! - 63m2

E pa mobiluar
280,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFUR573996 - Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ures se Nisharakut Shitet Ambient Komercial Buze rruges kryesore. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 10-katesh ndertim i vitit 2005. Ambienti eshte Open-Space dhe eshte i paisur me fasade xhami qe ju jep mundesi per brandimin e biznesit tuaj. Orientimi i ambientit eshte Jug-Lindje. Ambienti eshte nje mundesi shume e mire edhe per investim pasi momentalisht i dhene me qira 1200 euro/muaj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

279,000€
Tek Materniteti I Ri Shitet Ambient Komercial, Aktualis... - 135m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinike okulisti...