Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Investuar !!! - 81m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573991 - Tek Tregu Elektrik ne rrugen "Petro Nini Luarasi" shitet apartament 2+1 totalisht i investuar me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2010. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80.5 m/2 neto dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, punime gipsi, parket cilesor, hidrosanitare cilesore, dritare dopioxham termike te paisura me grila elektrike etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Ok... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...