Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 103m2

Pjesërisht e mobiluar
107,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 0
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573987 - Ne Don Bosko, prane Hotel Ferrari shitet Apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2000. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon e cila eshte pershtatur ne kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitete si : Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Farmaci, Bare, Restorante, Supermarkete etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

105,000€
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 2+1 I Sapo Invest... - 81m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik ne rrugen "Petro Nini Luarasi" shitet apartament 2+1 totalisht i investuar me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te...