Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 75m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Vaso Pasha
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573986 - Ne zone e Bllokut, prane karburant Alpet jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje godine 3-kateshe te mireadministruar ndertim i vitit 2000. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkone dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson apartamentit ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Blloku
Rruga Rruga Vaso Pasha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Prane Green City, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 To... - 82m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Prane Green City, ne Kompleksin Simacom, jepet me qira super aparatamnet 2+1 totalisht i investuar me post parkimi te perfishire ne cmim. Apartamenti...

500€ / muaj
Tek Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira... - 120m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Zonen e Don Boskos prane Vizion Plus jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 4-ka...

350€ / muaj
Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hap... - 84m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhorxh Uashington

Te Kodra e Diellit, ne vije te pare te unazes se re , jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh i mireadmin...