Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !! - 107m2

E mobiluar
100,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 0
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573985 - Tek Xhamlliku, prane Supermarket SPAR shitet apartament 3+1+2 i konvertuar ne 2+1+2 totalisht i investuar. Apartament ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2002. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter te perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga punimet hidraulike dhe elektrike, paisjet hidrosanitare inkaso, parket cilesor, dritare termike triplex, sistem ngrohje qendror me sobe me pelet, elektroshtepiake te markave me te njohura etj. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh si : shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete, bare, restorante, linja te transportit publik, banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

E RE
93,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...