Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 122m2

E mobiluar
122,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 0
  • 4 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573983 - Tek Myslym Shyri, prane Momo Bar shitet apartament 4+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndoshet ne katin e fundit te nje pallati 5-katesh te mireadministruar pa ashensor ndertim i vitit 1990. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar, 3 dhoma gjumi dy prej te cilave me dalje ne ballkon, dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson apartamentit ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per banim dhe per investim pasi mund te ndahet lehtesisht ne dy apartamente qe jepen lehtesisht me qira. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 5
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

120,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1 Ideal Per I... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80 m/2, ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft...

E RE
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazine (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka sipe...

107,000€

120,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1! - 76m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Ne Zonen mes Rruges se Kavajes dhe Rruges Myslym Shyri, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje pallati...