Tek Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 110m2

E mobiluar
85,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 24
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573977 - Tek Rruga "Jordan Misja", tek pallatet Gener 2 shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2005. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet te perbashket me dritare. Apartamenti eshte i investuar nga pronari duke filluar nga punimet hidraulike dhe elektrike, vetratat dopioxham, elektroshtepiake te markave me te njohura, mobilim cilesore etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dhe 3 poste parkimi me cmim extra 7000 euro secili (opsionale). Prona Disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
93,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen "endri Keko", Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 101m2
Materniteti i Ri - Rruga Endri Keko

Ne Rrugen "Endri Keko" prane Furre Buke "Balliu" shitet apartament 2+1 me dy ballkone me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje...