Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri Totalisht I Investuar !!! - 110m2

E mobiluar
130,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 107
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573972 - Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje pallati 8-katesh dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari dhe nuk ka asnje punim te brendshem nga firma, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, hidrosanitaret inkaso, parket cilesor, vetrata dopioxham termike, parket cilesor, elektroshtepiake te markave me te njohura, sistem kondicionimi multispli etj. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Prona eshte ne proces hipotekimi pasi ende nuk ka mbaruar i gjithe projekti i kompleksit. Apartamenti shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Te Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Dhe Strukt... - 111m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Te Oxhaku, shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me orientim plot drite. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe organizohet ne dhome ndenj...

120,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1 Ideal Per I... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80 m/2, ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft...

140,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamj... - 106m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni Thate, shitet super apartament 2+1, me pamje fantastike nga Liqeni dhe i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te te nje pal...