Tek Rruga E Kavajes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Totalisht I Investuar !!! - 138m2

E mobiluar
320,000€

  • Rruga e Bogdanëve
  • 620
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573923 - Tek Ruga e Bogdaneve, prane Supermarket SPAR shitet super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 7-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2002. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale, dy dhoma gjumi per femije njera me dalje ne ballkon, dy tualete njeri me dritare dhe nje depo. Apartamenti eshte totalisht i investuar me parket druri, instalime hidraulike dhe elektrike te reja, hidrosanitare cilesore, izolim i brendshem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, sistem ngrohje-ftohje Chiller ne te gjithe ambientet, punim gipsi, tarrace e hidroizoluar, elektroshtepiaket te markave me te njohura etj. Apartamenti ka nje orientim perfekt Jug-Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 138m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga e Bogdanëve
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

299,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek Liqeni I Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liq... - 150m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni i Thate Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe...

312,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Pe... - 160m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje sipe...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...