Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rruges Kryesore !!! - 88m2

Pjesërisht e mobiluar
87,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 1157
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573917 - Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miredministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me hapesire te bollshme dhe nje dhome gjumi per femije, nje ballkon dhe dy tualete.Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si supermarkete, farmaci, klinika mjekesore, bare linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

85,000€
Tek Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira T... - 110m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga "Jordan Misja", tek pallatet Gener 2 shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pal...

E RE
93,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Ok... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...