Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 120m2

E mobiluar
115,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 378
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573910 - Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 20 m2 verande ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 10-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2000. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne verande nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh si: Shkolla, Kopshte, Supermarkete, Bare, Restorante, Banka, Farmaci, Linjat kryesore te transportit urban etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Pallati me Shigjeta
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

110,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Te Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Dhe Strukt... - 111m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Te Oxhaku, shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me orientim plot drite. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe organizohet ne dhome ndenj...

120,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1 Ideal Per I... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80 m/2, ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft...