Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 113m2

E pa mobiluar
137,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 0
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573903 - Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8-katesh dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome per femije, nje depo dhe nje tualet tjeter. Orientimi iApartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka i mundeson apartamentit ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Apartamenti eshte ne faze punimesh dhe gjithcka lidhur me punimet e brendshme, pllakat ose parketin , hidrosanitare dhe nje rifiniture eshte lene ne perzgjedhjen e klientit bleres. Punimet priten te mabrojne ne fund te keti viti. Apartamenti Disponon edhe 2 poste parkimi ne katin -1 me cmim extra 32000 euro. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

133,800€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 95m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

E RE
750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 1...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Me H... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katine 8...