Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rruges Kryesore !!! - 94m2

E mobiluar
70,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573901 - Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m2 neto ndodhet ne katin e 8-te nje pallati 10 katesh me ashensor te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ne dy dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon, nje tualet te perbashket dhe dy ballkone me hapesire te bollshme ku njeri eshte kthyer ne kuzhine. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumlleojshmeri facilitetesh si : shkolla, kopshte, bare, restorante, linja kryesore te transportit publik, banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

62,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 112m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Tek Bulevardi i Ri i Yzberishtit, prane Gega Oil, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-kate...