Prane Ish-Venue Club, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 71m2

E pa mobiluar
60,000€

  • Rruga Kristo Dako
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573899 - Tek Ish-Venue Club prane Bar GOLD ne rrugen "Kristo Dako" shitet apartament 2+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5-katesh ekzistues te mireadministruar ndertim i vitit 1980 i bere me sistem kapot. Apartamenti organizohet ne nje korridor, nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh si : shkolla , kopshte ,cerdhe, bare, restorante, linja kryesore te transportit publik , banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Vorri Bomit
Rruga Rruga Kristo Dako
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
57,000€
Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 87m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pa...

62,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh...

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...