Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 55m2

E pa mobiluar
50,000€

  • Rruga Gjolek Kokona
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573886 - Prane Xhamllikut tek Restorant Alteo Shitet apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzistues te mireadministruar ndertim i vitit 1980. Apartamenti organizohet ne nje koridor, nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi me ballkon i cili eshte mbyllur me vetrate xhami dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshemeri facilitetesh si : shkolla ,kopshte , cerdhe, bare ,restorante ,linja kryesore te transportit publik ,banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Gjolek Kokona
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...

54,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 69m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 69 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashen...