Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt !! - 75m2

Pjesërisht e mobiluar
62,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573884 - Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2010. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka i mundeson apartamentit ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te qeta ne Tirane dhe njekohesisht ofron dhe shume facilitete per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

99,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 89m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi...

E RE
57,000€
Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 87m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pa...

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-kate...