Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar !!! - 86m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Sulejman Pasha
  • 355
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573867 - Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadministruar pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar me instalimet hidraulike dhe elektrike, parketin e ri, sistem kapot, dritare dopioxham termike, kuzhina e re, eloktroshtepiaket e reja (lavastovilje), kondicioner ne cdo dhome etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Qender
Rruga Rruga Sulejman Pasha
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Prane Qendres Toptani, Jepet Me Qira Ambjent Komercial... - 40m2
Qender - Rruga George W. Bush

Shume prane qendres tregtare Toptani jepet me qera ambjent komecial 40m2 ne katin zero te nje pallati 9 katesh. Ambjenti eshte hapesire e hapur me nje...

400€ / muaj
Prane Green City, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 To... - 82m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Prane Green City, ne Kompleksin Simacom, jepet me qira super aparatamnet 2+1 totalisht i investuar me post parkimi te perfishire ne cmim. Apartamenti...

450€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 75m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne zone e Bllokut, prane karburant Alpet jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje godine 3-kateshe te mir...