Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !!! - 63m2

E mobiluar
58,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573856 - Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh ekzistues, ndertim i viteve 1980. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug cka i mundeson dielle dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh si: Shkolla, Kopshte, Supermarkete, Bare, Restorante, Banka, Farmaci, Linjat kryesore te transportit urban etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

50,000€
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 55m2
Xhamlliku - Rruga Gjolek Kokona

Prane Xhamllikut tek Restorant Alteo Shitet apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzis...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...