Prane UET, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 73m2

E mobiluar
73,000€

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 730
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573708 - Prane Universitetit Europian te Tiranes, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh te mireadministruar pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode dhe ka akses te afert me Bulevardin Gjergj Fishta dhe me Rrugen e Kavajes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

75,000€
Cmim i diskutueshem
Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Ver... - 90m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 90 m2 nga te cilat 63.4 m2 neto, 20.7 m2 verande si d...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 Me... - 72m2
Restorant Durresi - Rruga Memo Meto

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 64 m2 ne katin e pare te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2000. Apartamenti...