Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 110m2

Pjesërisht e mobiluar
62,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 1080
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573684 - Tek Fresku, Prane shkolles "17 Shkurti" shitet Apartamnet 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh te mireadministruar ndertim i vitit 2010. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera me tualet te dedikuar dhe nje tualet te perbashket. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

62,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh...

E RE
57,000€
Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 87m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pa...