Tek Ish-Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 I Pa Banuar Me Pare !!! - 114m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Androniqi Zengo Antoniu
  • 230
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573617 - Tek Ish-Fusha Aviacionit, prane Bar Amar jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 12-katesh te mireadministruar me dy ashensore, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne verande, dy dhoma gjumi njera me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome per femije e cila eshte kthyer ne studio me dy tavolina kompjuteri, dhe nje tualet tjeter te perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga parketi i ri, instalime hidraulike dhe elektrike cilesore, hidrosanitare te markave me te njohura, 4 kondicioner Hyndai, Elektroshtepiake te markave me te njohura, dritare dopioxham termike, te pajisur me grila etj. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson apartamentit diell dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode si: Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Supermarkete, Farmaci, Bare etj. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Androniqi Zengo Antoniu
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hape... - 120m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2 ne katin e 2 te nje vile 5 kateshe te rikonstruktuar totalisht se fundmi. Ap...

415€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me shkalle dhe administrim shume te mire. Apa...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Te Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira... - 157m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Te Shallvaret, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 157 m2 ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2...