Prane Misto Mames, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore !!! - 29m2

E pa mobiluar
210€ / muaj

  • Rruga Konferenca e Pezës
  • 35

Përshkrimi i pronës

REFUR573557 - Ne Rrugen "Konferenca e Pezes" prane Misto Mames jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe 29 m2 ndodhet ne katin zero te nje ndertese 3-kateshe. Ambienti eshte Open Space dhe i paisur me fasade xhami gje e cila ofron nje mundesi shume te mire brandimi per biznes. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka levizshmeri te larte dhe akses shum te afert me pallatin me shigjeta. Kjo prone mund te pershtatet ne shumllojshmeri aktivitetesh si Zyre, Farmaci, Klinike Dentare, Mini Market, Exchange, Butik, Sallon Bukurie, Barber Shop etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 29m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Konferenca e Pezës
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

37,700€
Cmim i diskutueshem

40,600€

Prane Misto Mames, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges... - 29m2
Misto Mame - Rruga Konferenca e Pezës

Ne Rrugen "Konferenca e Pezes", prane Misto Mames shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe 29 m2 ndodhet ne katin zero te...

230€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan !! - 38m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Ish stacionit te Trenit, Jepet Me Qira Dyqan! Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri mbrapa fakultetit te shkencave te natyres dhe eshte totalis...

250€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Dyqan ! - 17m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen Petro Matko, përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial (dyqan) në katin 0 të një pallati me administrim...