Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! - 75m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Siri Kodra
  • 1018
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573383 - Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6-katesh ekzistues te mireadministruar. Apartamenti ka sipërfaqe të shfrytëzueshme 80m2 dhe ka planimetri të pastër lineare. Ambienti organizohet në mënyrë të rregullt dhe ka hapesirë të bollshme. Organizimi i shtëpisë bëhet i mundur nga një koridor hyrës i cili te con tek salloni i ndenjes, vazhdohet tek të dyja dhomat e gjumit, më pas tek ambienti i kuzhinës. Dhomat e gjumit janë totalisht të mobiluara dhe të investuar me rifinitura të reja bashkohore. Salloni i ndenjes është gjithashtu i investuar deri në detaje si në mobilim dhe arredim. Kuzhina është e vecuar dhe e organizuar në dy hapsira dhe ofron aspirim natyral. Gjithashtu edhe tualeti i apartamentit qëndron po në të njejtin standart investimi. Eshtë i organizuar me parabanjë ku janë të pozicionuara hidrosanitaret dhe aksesorët e nevojshëm e më pas kalohet në pjesën më private të tualetit. Eshtë i veshur me pllaka shumë cilësore nga sallonet më të mira të 2019. Dritaret në të gjithë hapsirat e shtëpisë kanë veshje me Dopio Xham, kanë hapje të brendshme dhe të pjeshme dhe të jashtme gjithashtu janë të veshura edhe me grila dhe rrejtë. Apartamenti është investuar i gjithi me pllakë Minili, e cila është risi e vitit 2019, në tregun e ndërtimit. Kjo pllakë jep ndjesinë e parketit por është më konkuruese në cilësi pasi është më rezistente në pjesën e qëndrueshmërisë dhe lagështirës. Të gjitha dhomat e apartamentit kanë kondicioner. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe qe pas investimit nuk eshte banuar nga askush. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Siri Kodra
Rruga Rruga Siri Kodra
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...