Tek Stacioni I Trenit, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore !!! - 84m2

E pa mobiluar
170,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 52

Përshkrimi i pronës

REFUR573374 - Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe neto 84 m2 ndodhet ne katin zero te nje palllati 12-katesh ndertim i vitit 2004. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore me shume qarkullim ne levizje te kembesoreve dhe makinave. Ambienti eshte Open Space me fasade xhami cka i jep mundesi brandimi biznesit tuaj. Eshte nje prone shume e pershtatshme per dike qe do te zgjeroj aktivitetin apo te investoje ne pasuri te paluajtshme pasi kjo prone jepet me qera te konsiderueshme dhe ka mundesi te shumta shfrytezimi si Dyqane ose Zyra te ndryshme, Farmaci, Parukeri, Butik, Exchange etj. Zona ne te cilen ndodhet ambenti eshte nje nder zonat me te kerkuar ku pervec aksesit te afert me qendren e qytetit ofron dhe nje shumellojshmeri facilitetesh si: Shkolla, Kopshte, Banka, Institucione Shtetrore, Supermarkete, Bare, Restorante, Linjat Kryesore te Transportit Urban etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

161,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me O... - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 139.5...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Uet, Shitet Ambient Biznesi ! - 129m2
UET - Rruga Sali Butka

Prane UET shitet ambjent biznesi me mundesi investimi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 4 katesh te vitit 2001, dhe ka hapesire te bollshme...

E RE
55,000€
Shitet Ambient Buze Rruge, Ideal Per Biznese !! - 42m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Harry Fultz, shitet ambjent, ne katin e 2, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe 42.4 m2 neto. Ka fasa...