Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite !!! - 120m2

Pjesërisht e mobiluar
114,000€

  • Rruga Telo Ndini
  • 89
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573368 - Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pllati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, ne dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar me dritare, dhe nje tjeter tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar me parket cilesor, instalime hidraulike dhe elektrike cilesore, vetrata dopioxham etj. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshemeri facilitetesh si : shkolla ,kopshte , cerdhe, supermarkete, bare ,restorante ,linja te transportit publik ,banka etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone fantastike kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Telo Ndini
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...

104,000€
Prane Ministrise Se Jashtme, Shitet Apartament 2+1, Ide... - 87m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Prane Ministrise se Jashtme shitet apartament 2+1, ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te mireadministruar me ashen...