Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 77m2

E pa mobiluar
58,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 916
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573359 - Tek Rruga "5 Maji" prane "Concord Center" shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 6-katesh te mireadministruar pa ashensor ndertim i vitit 2002. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes, nje dhome gjumi, nje dhome tjeter e cila eshte pershtatur ne kuzhine dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Perendim cka i mundeson ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet e pa mobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona 5 Maji
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

55,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet...

62,000€

67,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Ideale... - 57m2
Mine peza - Rruga Asim Vokshi

Tek Mine Peza, Buze Unaze Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga Unaza,...