Tek Sheshi Willson, Shitet Ambient Komercial Ideal Per Investim !!! - 49m2

E pa mobiluar
115,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 104

Përshkrimi i pronës

REFUR573331 - Tek Sheshi Willson, prane Postes Nr.8 shitet ambient komercial, mundesi shume e mire investimi. Ambienti me siperfaqe 49 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 4-kateshe me ashensor e cila funksionon e gjitha si qender tregtare. Ky ambient ka funksionuar per zyra dhe biznese te ndryshme dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe aktualisht eshte i leshuar me qira. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 49m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 3
Zona Sheshi Wilson
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€

125,000€

Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rrug... - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Ne rrugan Qemal Stafa, ne kryezimin me rrugen Bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

105,000€

120,000€

Shitet Ambient Biznesi, Perballe Juridikut! - 31m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Perballe Juridikut ne nje zone te preferuar per zhvillim aktiviteti, prane universitetit dhe shume afer bllokut shitet ambjent komercial lehtesisht i...

115,000€
Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dy...