Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar
78,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 506
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573317 - Ne Rrugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 8-katesh i mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet. Apartamenti eshte me orientim Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Ky apartament eshte nje mundesi shume e mire dhe per investim pasi zona eshte shume e kerkuar per qera. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te mundeson komoditet dhe te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane Shkolla, Kopeshte, Bare, Linjat kryesore te transportit urban etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...

E RE
88,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane rruges kryesore, shitet apartament 2+1 ideal per investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te miread...