Tek Nisharaku, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 123m2

E pa mobiluar
115,000€

  • Rruga Isuf Elezi
  • 296
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573290 - Tek Nisharaku, ne rrugen "Isuf Elezi" prane Coop Market, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 123 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2007. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e domosdoshme si shkolla, kopshte, farmaci, qender shendetesore, banka, bare, restorante, linje te trasportit publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Isuf Elezi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...