Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 111m2

E mobiluar
77,700€

  • Rruga Don Bosko
  • 1586
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573281 - Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 1997. Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar dhe kendin e ngrenies, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e domosdoshme si shkolla, kopshte, farmaci, qender shendetsore, banka, bare, restorante, linje te trasportit publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 1997
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€

103,000€

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Idea... - 104m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! Apartamenti ndodhet tek pallati i dyqanit Vodafone, buze r...

82,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I... - 75m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje...

E RE
90,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dh...