Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar
96,000€

  • Don Bosco
  • 1737
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573271 - Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! Apartamenti ndodhet tek pallati i dyqanit Vodafone, buze rruges kryesore dhe shume afer hyrjes se rruges Don Bosko. Pallati eshte ndertim cilesor dhe i mirembajtur rregullisht. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe ka shume drite sepse orinetohet nga Lindja. Salloni eshte i madh dhe kuzhina e paisur mire. Dhoma e çiftit eshte gjithashtu e paisur ndersa dhoma tjeter eshte bosh. Ballkoni eshte i bollshem dhe fare mire mund te mbyllet me vetrata per ta bere siperfaqe te perdorshme. Zona e Don Boskos ka shume kerkese per qera nga studentet Italiane dhe apartamenti do ishte ideal per investim. Eshte gjithashtu i mire per banim sepse ka planimetri te rregullt dhe drita e ben nje shtepi shume pozitive. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi eshte 923 Euro/m2 nderkohe qe ne zone shitet mbi 1000 Euro/m2. Telefono menjehere ne numrin 0674032997 perpara se apartamenti te jete shitur !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

77,700€

85,000€

Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 111m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh...

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

E RE
98,000€
Tek Pallatet Agimi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inv... - 60m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallatet Agimi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur buze rruge...