Tek Rruga Hoxha Tahsim, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore !!! - 75m2

E pa mobiluar

380,000€

350,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 201

Përshkrimi i pronës

REFUR573210 - Tek Rruga "Hoxha Tahsim" prane Optika Roma shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient open space, nje pjese ne depo, dhe nje tualet. Orientimi i dyqanit eshte Jug-Lindje. Kjo prone eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi mund te pershtatet ne shumllojshmeri aktivitetesh si Zyre, Farmaci, Klinike Dentare, Mini Market, Exchange, Butik etj. Fasada e xhamit i jep mundesi per nje reklamim te biznesit tuaj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka nje levizshmeri te larte dhe akses shume te afert me qendren e qyteteit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Depo Orientimi Jug Hipotekë Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme