Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !!! - 155m2

Pjesërisht e mobiluar
200,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 1473
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR573080 - Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi" prane supermarket Spar shitet super apartament 3+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 12-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2002. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar e cila mund te kthehet ne nje dhome gjumi, ne dy dhoma gjumi njera me tualet te dedikuar dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti ka orientim perfekt Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes pasi ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet e mobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 155m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Fakulteti Juridik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 105m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Tek Fakulteti Juridik, ne rrugen "Milto Tutulani" jepet me qira apartament 3+1 me pamje te lire fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje...

260,000€
Prane Tegut, Te Rezidenca Sunrise Shitet Super Apartame... - 145m2
TEG - Rruga e Vilave

Te Rezidenca Sunrise, prane Tegut shitet super apartament 3+1 me siperfaqe totale 145 m2, ne katin e 2-te te nje pallati 4 katesh te mireadministruar...

E RE
170,000€

200,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Investim!! - 155m2
Blloku - Rruga Dora D'Istria

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Ideal per Investim !! Planimetria e rregullt e apartamentit ben te mundur adoptimin ne dy hyrje 2+1 dhe 1+1 !! Apart...