Tek Fresku Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !!! - 101m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 804
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573028 - Tek Fresku ne "Rrugen e Dajtit" prane Auto Kalaja Shitete apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati 5-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes e cila ka dalje ne dy ballkonet, ne nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije, dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone mjaft e qete dhe ofron facilitete per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet e pamobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

70,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 67m2
Don Bosko - Rruga Foto Janku

Ne hyrje te Don Boskos, prane Don Paolo Flowers shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe reale 90 m2 por ne dokumentac...

72,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I In... - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Buze Rruge, Shitet Apartament 2+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 -...